Učitel/ka Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 020 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zárubova 977, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Základní škola Zárubova v Praze 12 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

MVP: Zárubova 977/17, Praha 4
Kontaktovat e-mailem reditel@zs-zarubova.cz, nebo telefonicky 605467692.

VŠ pedagogického směru, aprobace - Aj, Rj.

Kontakt

Základní škola Zárubova v Praze 12Kontaktní osoba:
Mgr. Dagmar Bolfová, ředitelka školy   +420 605 467 692

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola Zárubova v Praze 12 (IČO 60437197), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.