Pokladní/k v podniku s asijským občerstvením Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jantarová 3344, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost PQT Prosperity Invest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pokladníci v prodejnách.

Popis pracovní pozice

ZamK
Pracoviště: FORUM Nová Karolina, jantarová 4, Ostrava
Kontakt: osobně na adrese Chemická 2093/1a, Ostrava - Mariánské Hory, příp. telefonicky na č. 773 072 266 nebo zašlete životopis na e-mail: nt@gutyfood.com

Hlavní náplní bude práce s registrační pokladnou a případné výpomoci v kuchyni, dle potřeb zákazníků a vedoucího prodejny.

Nabízíme: školení a seznámení s kuchyní, přátelský kolektiv skládající se z českého a asijského personálu, nepožadujeme praxi (pracovník bude zaškolen).

Požadujeme: komunikativní češtinu, čistotu, spolehlivost, pracovitost, příjemné vystupování, přátelskou povahu v rámci udržení příjemného pracovního klimatu.

Zaměstnanecké výhody: stravovací výhody